KLDR010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR010.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR010.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR010.T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KLDR010.T
Număr parc KLDR010.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2855 pcs Fișa cu date KLDR010.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume F1821
KLDR010.T-ND
KLDR010T
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 10A Clasă CC