KLDR.500TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.500TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR.500TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR.500TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLDR.500TXP
Număr parc KLDR.500TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4345 pcs Fișa cu date KLDR.500TXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume F5892
KLDR 1/2A
KLDR 500MA
KLDR.500
KLDR500TXP
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 500mA Clasă CC
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC Aprobări CE, CSA, UL
Aplicații Transformer Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KLDR.500T
KLDR.500T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC