JLLS010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS010.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JLLS010.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Foi de date: JLLS010.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JLLS010.T
Număr parc JLLS010.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3804 pcs Fișa cu date JLLS010.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 1.500" L (14.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® JLLS
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume JLLS 10A
JLLS010
JLLS10
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 10A Clasă T