IDSR05.6T
Prezentarea produsului
Număr parc: IDSR05.6T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 5.6A 600VAC/VDC
Foi de date: IDSR05.6T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDSR05.6T
Număr parc IDSR05.6T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 5.6A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4159 pcs Fișa cu date IDSR05.6T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Alarm Indicating Alte nume IDSR 5 6/10
IDSR05.6
IDSR5.6
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 5.6A Clasă RK5