IDSR01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDSR01.5T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC
Foi de date: IDSR01.5T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDSR01.5T
Număr parc IDSR01.5T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3550 pcs Fișa cu date IDSR01.5T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Alarm Indicating Alte nume IDSR 1 1/2
IDSR01.5
IDSR1.5
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 1.5A Clasă RK5