HA15-2-12-28
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HA15-2-12-28
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SWITCH REED SPST-NO 300MA 265V
Foi de date: 1.HA15-2-12-28.pdf2.HA15-2-12-28.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HA15-2-12-28
Număr parc HA15-2-12-28 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SWITCH REED SPST-NO 300MA 265V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6067 pcs Fișa cu date 1.HA15-2-12-28.pdf2.HA15-2-12-28.pdf
Tensiune - comutare DC 200V Tensiune - comutare AC 265V
Tip Glass Body Stilul de terminare Axial
Dimensiune - Corp 0.090" Dia x 0.600" L (2.28mm x 15.24mm) Serie HA15-2
Timp de eliberare 0.2ms Limita de eliberare -
Putere - evaluat 10W ambalare Bulk
Temperatura de Operare -20°C ~ 125°C Operați timpul 0.6ms
Utilizați intervalul 12 ~ 28AT Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 1.590" (40.39mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului -
descriere detaliata Glass Body Reed Switch SPST-NO 12 ~ 28AT Operate Range 10W 300mA (AC), 400mA (DC) 265V Through Hole Curent - comutare 300mA (AC), 400mA (DC)
Curent - Carry 1.4A (DC) Circuit SPST-NO
capacitanță 0.2pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HA15-2-17-38
HA15-2-17-38
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SWITCH REED SPST-NO 300MA 265V
In stoc: 88125 pcs
Descarca: HA15-2-17-38.pdf
RFQ
HA15-0.9-A+G
HA15-0.9-A+G
Producători: Ault / SL Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 14W