FLSR100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR100.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR100.V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FLSR100.V
Număr parc FLSR100.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1799 pcs Fișa cu date FLSR100.V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume FLSR 100
FLSR100
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 100A Clasă RK5
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC Aprobări CE, CSA, QPL, UL
Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FLSR100.VXID
FLSR100.VXID
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC