FLSR01.4TXID
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR01.4TXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR01.4TXID.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FLSR01.4TXID
Număr parc FLSR01.4TXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4737 pcs Fișa cu date FLSR01.4TXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLSR 1 4/10ID
FLSR01.4ID
FLSR1.4ID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 1.4A Clasă RK5