FLNR2.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLNR2.25T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC
Foi de date: FLNR2.25T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FLNR2.25T
Număr parc FLNR2.25T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 2.25A 250VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6674 pcs Fișa cu date FLNR2.25T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie POWR-GARD® FLNR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLNR 2-1/4A
FLNR2.25
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 2.25A Clasă RK5