D6015L52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D6015L52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D6015L52
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
Foi de date: 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D6015L52
Număr parc D6015L52 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76401 pcs Fișa cu date 1.D6015L52.pdf2.D6015L52.pdf3.D6015L52.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.6V @ 9.5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 600V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 4µs
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Temperatura de funcționare - Junction -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 600V Curent - Mediu rectificat (Io) 9.5A