CG6300SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG6300SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG6300SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 300V 3KA SURFACE MOUNT
Foi de date: CG6300SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG6300SM
Număr parc CG6300SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 300V 3KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32430 pcs Fișa cu date CG6300SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 300V Toleranţă -
Serie CG6 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD Cylinder Square End Alte nume F7390CT
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 3000A (3kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 300V 3000A (3kA) 2 Pole Surface Mount