CG5230LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG5230LTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG5230LTR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 230V 5KA THROUGH HOLE
Foi de date: CG5230LTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG5230LTR
Număr parc CG5230LTR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 230V 5KA THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75990 pcs Fișa cu date CG5230LTR.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 230V Toleranţă -
Serie CG5 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Cylinder Numărul de polonezi 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 230V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CG5230LS
CG5230LS
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT
In stoc: 83976 pcs
Descarca: CG5230LS.pdf
RFQ
CG5270LTR
CG5270LTR
Descriere: GDT 270V 5KA THROUGH HOLE
In stoc: 74242 pcs
Descarca:
RFQ
CG5350
CG5350
Descriere: GDT 350V 5KA
Descarca: CG5350.pdf
Descriere: GDT 230V 5KA