CG2230LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG2230LS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT
Foi de date: CG2230LS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG2230LS
Număr parc CG2230LS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64077 pcs Fișa cu date CG2230LS.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 230V Toleranţă -
Serie CG2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Cylinder, Radial SMT Bend Numărul de polonezi 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CG2230LSTR
CG2230LSTR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 230V 20KA SURFACE MOUNT
In stoc: 65419 pcs
Descarca: CG2230LSTR.pdf
RFQ
CG2230LSSNTR
CG2230LSSNTR
In stoc: 59825 pcs
Descarca: CG2230LSSNTR.pdf
RFQ
CG2214M6-C2
CG2214M6-C2
Producători: CEL (California Eastern Laboratories)
Descriere: RF SWITCH 3GHZ SMD