BTA16-600SW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA16-600SW3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BTA16-600SW3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
Foi de date: 1.BTA16-600SW3G.pdf2.BTA16-600SW3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BTA16-600SW3G
Număr parc BTA16-600SW3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70630 pcs Fișa cu date 1.BTA16-600SW3G.pdf2.BTA16-600SW3G.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume BTA16-600SW3G-ND
BTA16-600SW3GOS
BTA16600SW3G
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 170A @ 60Hz Curent - Țineți (Ih) (Max) 20mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA configurație Single