ASMDC125F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ASMDC125F/33-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASMDC125F/33-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2SMD
Foi de date: 1.ASMDC125F/33-2.pdf2.ASMDC125F/33-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ASMDC125F/33-2
Număr parc ASMDC125F/33-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106043 pcs Fișa cu date 1.ASMDC125F/33-2.pdf2.ASMDC125F/33-2.pdf
Tensiune - Max 33V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 2s Grosime (Max) 0.028" (0.71mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Serie PolySwitch®, ASMD
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 250 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 40 mOhms
Evaluări PS300, PS400 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume F9960DKR
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.25A Ih Surface Mount 2-SMD Curent - călătorie (it) 2.5A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.25A