AGRF1100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AGRF1100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AGRF1100
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Foi de date: 1.AGRF1100.pdf2.AGRF1100.pdf3.AGRF1100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AGRF1100
Număr parc AGRF1100 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136106 pcs Fișa cu date 1.AGRF1100.pdf2.AGRF1100.pdf3.AGRF1100.pdf
Tensiune - Max 16V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 7.5s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) Serie PolySwitch®, AGRF
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 8.9 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 3.3 mOhms
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume AGRF1100HF
RF3287-000
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.199" (5.05mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 20.3A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 11A