A1220UB4LRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A1220UB4LRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013
Foi de date: A1220UB4LRP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile A1220UB4LRP
Număr parc A1220UB4LRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3228 pcs Fișa cu date A1220UB4LRP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 100V, 180V
Tensiune - Breakover 130V, 220V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD, Gull Wing
Alte nume A1220UB4L Număr de elemente 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A Curent - reținere (Ih) 120mA
capacitanță 35pF, 55pF, 110pF