72R025XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R025XU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72R025XU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 72V 250MA RADIAL
Foi de date: 72R025XU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72R025XU
Număr parc 72R025XU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 72V 250MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196295 pcs Fișa cu date 72R025XU.pdf
Tensiune - Max 72V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 2.5s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Serie POLY-FUSE®, 72R
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 3 Ohms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 1.25 Ohms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 72R025X
F3193
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.201" (5.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 500mA
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 250mA