65E1CL8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 65E1CL8.25
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 65A 8.25KVAC CYL
Foi de date: 65E1CL8.25.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 110 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 65E1CL8.25
Număr parc 65E1CL8.25 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 65A 8.25KVAC CYL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 110 pcs Fișa cu date 65E1CL8.25.pdf
Tensiunea nominală - AC 8.25kV Dimensiune / Dimensiune 16.130" L x 3.000" W x 4.310" H (409.70mm x 76.20mm x 109.47mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 65A Clasă E