60R040XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R040XU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 60R040XU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Foi de date: 60R040XU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 60R040XU
Număr parc 60R040XU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 205985 pcs Fișa cu date 60R040XU.pdf
Tensiune - Max 60V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 3.8s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia x 0.122" T (7.60mm x 3.10mm) Serie POLY-FUSE®, 60R
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 1.29 Ohms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 550 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 060R0040
060R0040U
60R040
F2005
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.201" (5.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 800mA
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 400mA