5KP210A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP210A-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5KP210A-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 210V 349.5V P600
Foi de date: 5KP210A-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5KP210A-B
Număr parc 5KP210A-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 210V 349.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31477 pcs Fișa cu date 5KP210A-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 210V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 349.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 233V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 5KP Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 14.6A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5KP20HE3/54
5KP20HE3/54
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 20V 35.8V P600
In stoc: 4039 pcs
Descarca: 5KP20HE3/54.pdf
RFQ
5KP210A
5KP210A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 210V 349.5V P600
In stoc: 40179 pcs
Descarca: 5KP210A.pdf
RFQ
5KP20HE3/73
5KP20HE3/73
Descarca: 5KP20HE3/73.pdf
5KP210
5KP210
Descriere: TVS DIODE 210V 366.98V P600