550E3C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 550E3C5.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Foi de date: 550E3C5.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 66 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 550E3C5.5
Număr parc 550E3C5.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66 pcs Fișa cu date 550E3C5.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune 15.875" L x 3.000" W x 9.750" H (403.23mm x 76.20mm x 247.65mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 550A Clasă E