55030R2B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 55030R2B5.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Foi de date: 55030R2B5.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 65 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 55030R2B5.5
Număr parc 55030R2B5.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 65 pcs Fișa cu date 55030R2B5.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune 18.000" L x 3.000" W x 8.400" H (457.20mm x 76.20mm x 213.36mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 550A Clasă R
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 80kA Aprobări -
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5503104004F
5503104004F
Producători: Dialight
Descriere: LED CBI 5MM YLW/GREEN VERT QUAD