5.0SMDJ6.5AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ6.5AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5.0SMDJ6.5AS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS 5KW 6.5V 5%UNI DO-214AB TR13
Foi de date: 5.0SMDJ6.5AS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5.0SMDJ6.5AS
Număr parc 5.0SMDJ6.5AS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS 5KW 6.5V 5%UNI DO-214AB TR13 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 122513 pcs Fișa cu date 5.0SMDJ6.5AS.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 6.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.22V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie 5.0SMDJ-S Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 446.4A Capacitate @ Frecventa -