5.0SMDJ28CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ28CAS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5.0SMDJ28CAS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS 5KW 28V 5%BI DO-214AB TR13 R
Foi de date: 5.0SMDJ28CAS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5.0SMDJ28CAS
Număr parc 5.0SMDJ28CAS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS 5KW 28V 5%BI DO-214AB TR13 R Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 117707 pcs Fișa cu date 5.0SMDJ28CAS.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie 5.0SMDJ-S
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 5000W (5kW)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 110.1A