3KP40CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3KP40CA-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V P600
Foi de date: 3KP40CA-B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 3KP40CA-B
Număr parc 3KP40CA-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4392 pcs Fișa cu date 3KP40CA-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie 3KP
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 3000W (3kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz P600, Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 46.5A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3KP40A-B
3KP40A-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 40V 64.5V P600
In stoc: 5334 pcs
Descarca: 3KP40A-B.pdf
RFQ
3KP40C
3KP40C
Descriere: TVS DIODE 40V 67.73V P600
In stoc: 6372 pcs
Descarca: 3KP40C.pdf
RFQ
3KP43A-TP
3KP43A-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 43V 69.4V R-6
Descarca: 3KP43A-TP.pdf
3KP43-B
3KP43-B
Descriere: TVS DIODE 43V 72.87V P600
Descarca: 3KP43-B.pdf
3KP40CA
3KP40CA
Descarca: 3KP40CA.pdf
3KP43A-B
3KP43A-B
Descriere: TVS DIODE 43V 69.4V P600
Descarca: 3KP43A-B.pdf
3KP43C
3KP43C
Descarca: 3KP43C.pdf
3KP40A
3KP40A
Descarca: 3KP40A.pdf
3KP43A
3KP43A
Descarca: 3KP43A.pdf
3KP43
3KP43
Descarca: 3KP43.pdf
3KP40-B
3KP40-B
Descarca: 3KP40-B.pdf
3KP40C-B
3KP40C-B
Descarca: 3KP40C-B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW