3KP220A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3KP220A-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 220V 371.1V P600
Foi de date: 3KP220A-B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 3KP220A-B
Număr parc 3KP220A-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 220V 371.1V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2890 pcs Fișa cu date 3KP220A-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 220V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 371.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 244V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 3KP Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 3000W (3kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 8.1A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3KP22A-B
3KP22A-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 22V 35.5V P600
In stoc: 6055 pcs
Descarca: 3KP22A-B.pdf
RFQ
3KP22
3KP22
Descriere: TVS DIODE 22V 37.28V P600
In stoc: 4421 pcs
Descarca: 3KP22.pdf
RFQ
3KP220CA-B
3KP220CA-B
Descriere: TVS DIODE 220V 371.1V P600
Descarca: 3KP220CA-B.pdf
3KP22-B
3KP22-B
Descarca: 3KP22-B.pdf
3KP220A
3KP220A