3KP120CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP120CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3KP120CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 193V P600
Foi de date: 3KP120CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 3KP120CA
Număr parc 3KP120CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 120V 193V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4291 pcs Fișa cu date 3KP120CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie 3KP
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 3000W (3kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz P600, Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 15.5A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3KP120CA-B
3KP120CA-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 120V 193V P600
In stoc: 6570 pcs
Descarca: 3KP120CA-B.pdf
RFQ
3KP12C-B
3KP12C-B
Descriere: TVS DIODE 12V 20.9V P600
In stoc: 5188 pcs
Descarca: 3KP12C-B.pdf
RFQ
3KP12A-B
3KP12A-B
Descriere: TVS DIODE 12V 19.9V P600
Descarca: 3KP12A-B.pdf
3KP12A
3KP12A