30KPA84-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA84-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA84-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 84V 146.16V P600
Foi de date: 30KPA84-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA84-B
Număr parc 30KPA84-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 84V 146.16V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6029 pcs Fișa cu date 30KPA84-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 84V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 146.16V
Tensiune - Defalcare (Min) 88.64V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 30KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 217.7A