30KPA78A
30KPA78A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 78V 129V P600
In stoc: 6492 pcs
Descarca: 30KPA78A.pdf
RFQ
30KPA78A-B
30KPA78A-B
In stoc: 6443 pcs
Descarca: 30KPA78A-B.pdf
RFQ
30KPA75CA-B
30KPA75CA-B
Descriere: TVS DIODE 75V 119.4V P600
Descarca: 30KPA75CA-B.pdf
30KPA78A-HRA
30KPA78A-HRA
Descarca: 30KPA78A-HRA.pdf
30KPA75CA-HRA
30KPA75CA-HRA
Descarca: 30KPA75CA-HRA.pdf
30KPA75CE3/TR13
30KPA75CE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 75V P600
Descarca: 30KPA75CE3/TR13.pdf
30KPA78AE3/TR13
30KPA78AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 30KPA78AE3/TR13.pdf
30KPA75CA-HR
30KPA75CA-HR
Descarca: 30KPA75CA-HR.pdf
30KPA75E3/TR13
30KPA75E3/TR13
Descriere: TVS DIODE 75V P600
Descarca: 30KPA75E3/TR13.pdf
30KPA78A-HR
30KPA78A-HR
Descarca: 30KPA78A-HR.pdf
30KPA75CAE3/TR13
30KPA75CAE3/TR13
Descarca: 30KPA75CAE3/TR13.pdf
30KPA78-B
30KPA78-B
Descriere: TVS DIODE 78V 135.45V P600
Descarca: 30KPA78-B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW