30KPA70A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA70A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA70A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 70V 109V P600
Foi de date: 30KPA70A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA70A
Număr parc 30KPA70A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 70V 109V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7366 pcs Fișa cu date 30KPA70A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 109V
Tensiune - Defalcare (Min) 78.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 30KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 30KPA70A-ND
30KPA70ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 278A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
30KPA70AE3/TR13
30KPA70AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 70V 109V P600
In stoc: 4750 pcs
Descarca: 30KPA70AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA70C
30KPA70C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 70V 114.45V P600
In stoc: 6579 pcs
Descarca: 30KPA70C.pdf
RFQ
30KPA66CE3/TR13
30KPA66CE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 66V P600
Descarca: 30KPA66CE3/TR13.pdf
30KPA70A-B
30KPA70A-B
Descarca: 30KPA70A-B.pdf
30KPA70
30KPA70