30KPA60A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA60A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA60A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 60V 102V P600
Foi de date: 30KPA60A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA60A
Număr parc 30KPA60A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 60V 102V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8330 pcs Fișa cu date 30KPA60A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 60V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 102V
Tensiune - Defalcare (Min) 67V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 30KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 30KPA60A-ND
30KPA60ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 297.1A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
30KPA58E3/TR13
30KPA58E3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 58V P600
In stoc: 5015 pcs
Descarca: 30KPA58E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA60A-HR
30KPA60A-HR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 60V 102V P600