30KPA45CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA45CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA45CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 45V 77.4V P600
Foi de date: 30KPA45CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA45CA
Număr parc 30KPA45CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 45V 77.4V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7632 pcs Fișa cu date 30KPA45CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 45V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 50.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie 30KPA
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz P600, Axial
Alte nume 30KPA45CA-ND
30KPA45CATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 391.5A