30KPA288CAE3/TR13
30KPA288CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 288V 469.9V P600
In stoc: 5345 pcs
Descarca: 30KPA288CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA288A-HRA
30KPA288A-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 4391 pcs
Descarca: 30KPA288A-HRA.pdf
RFQ
30KPA288CA
30KPA288CA
Descarca: 30KPA288CA.pdf
30KPA288A-HR
30KPA288A-HR
Descarca: 30KPA288A-HR.pdf
30KPA288CA-HRA
30KPA288CA-HRA
Descarca: 30KPA288CA-HRA.pdf
30KPA288C-B
30KPA288C-B
Descriere: TVS DIODE 288V 493.4V P600
Descarca: 30KPA288C-B.pdf
30KPA288CA-B
30KPA288CA-B
Descarca: 30KPA288CA-B.pdf
30KPA288-B
30KPA288-B
Descarca: 30KPA288-B.pdf
30KPA288CA-HR
30KPA288CA-HR
Descarca: 30KPA288CA-HR.pdf
30KPA288A
30KPA288A
Descarca: 30KPA288A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW