30KPA280-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA280-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA280-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 280V 487.2V P600
Foi de date: 30KPA280-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA280-B
Număr parc 30KPA280-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 280V 487.2V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6986 pcs Fișa cu date 30KPA280-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 280V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 487.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 295.6V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 30KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 65.3A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
30KPA270E3/TR13
30KPA270E3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 270V P600
In stoc: 4804 pcs
Descarca: 30KPA270E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA280
30KPA280
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 280V 487.2V P600
In stoc: 6761 pcs
Descarca: 30KPA280.pdf
RFQ
30KPA28
30KPA28
Descriere: TVS DIODE 28V 52.5V P600