30KPA180A
30KPA180A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 180V 290.4V P600
In stoc: 4596 pcs
Descarca: 30KPA180A.pdf
RFQ
30KPA180A-HRA
30KPA180A-HRA
In stoc: 4448 pcs
Descarca: 30KPA180A-HRA.pdf
RFQ
30KPA180AE3/TR13
30KPA180AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 30KPA180AE3/TR13.pdf
30KPA180A-HR
30KPA180A-HR
Descarca: 30KPA180A-HR.pdf
30KPA170CA-HR
30KPA170CA-HR
Descriere: TVS DIODE 170V 275V P600
Descarca: 30KPA170CA-HR.pdf
30KPA180A-B
30KPA180A-B
Descarca: 30KPA180A-B.pdf
30KPA170E3/TR13
30KPA170E3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 170V P600
Descarca: 30KPA170E3/TR13.pdf
30KPA170CAE3/TR13
30KPA170CAE3/TR13
Descarca: 30KPA170CAE3/TR13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW