30KPA102CA-B
30KPA102CA-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 102V 165.6V P600
In stoc: 5436 pcs
Descarca: 30KPA102CA-B.pdf
RFQ
30KPA102CA-HR
30KPA102CA-HR
In stoc: 3989 pcs
Descarca: 30KPA102CA-HR.pdf
RFQ
30KPA102CA
30KPA102CA
Descarca: 30KPA102CA.pdf
30KPA102C-B
30KPA102C-B
Descriere: TVS DIODE 102V 173.88V P600
Descarca: 30KPA102C-B.pdf
30KPA102CA-HRA
30KPA102CA-HRA