30KPA102A-HR
30KPA102A-HR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 102V 165.6V P600
In stoc: 3643 pcs
Descarca: 30KPA102A-HR.pdf
RFQ
30KP75A-TP
30KP75A-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 75V 119.4V R-6
In stoc: 9879 pcs
Descarca: 30KP75A-TP.pdf
RFQ
30KPA102A-HRA
30KPA102A-HRA
Descarca: 30KPA102A-HRA.pdf
30KP75CA-TP
30KP75CA-TP
Descarca: 30KP75CA-TP.pdf
30KPA102A
30KPA102A
Descarca: 30KPA102A.pdf
30KP78CA-TP
30KP78CA-TP
Descriere: TVS DIODE 78V 129V R-6
Descarca: 30KP78CA-TP.pdf
30KP90CA-TP
30KP90CA-TP
Descriere: TVS DIODE 90V 146.4V R-6
Descarca: 30KP90CA-TP.pdf
30KPA102AE3/TR13
30KPA102AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 30KPA102AE3/TR13.pdf
30KPA102A-B
30KPA102A-B
Descarca: 30KPA102A-B.pdf
30KP90A-TP
30KP90A-TP
Descarca: 30KP90A-TP.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW