2E6PT2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2E6PT2.75
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 2A 2.75KVAC
Foi de date: 2E6PT2.75.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 575 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2E6PT2.75
Număr parc 2E6PT2.75 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 2A 2.75KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 575 pcs Fișa cu date 2E6PT2.75.pdf
Tensiunea nominală - AC 2.75kV Dimensiune / Dimensiune 1.563" Dia x 7.400" L (39.69mm x 187.96mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 2A Clasă E