2920L125PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2920L125PR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2920L125PR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Foi de date: 2920L125PR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2920L125PR
Număr parc 2920L125PR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 146719 pcs Fișa cu date 2920L125PR.pdf
Tensiune - Max 15V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 2s Grosime (Max) 0.049" (1.25mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) Serie POLY-FUSE®, 2920L
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 250 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 70 mOhms
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2920 (7351 Metric), Concave Alte nume F2869CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.25A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave Curent - călătorie (it) 2.5A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.25A