24LT100SSU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT100SSU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 24LT100SSU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP
Foi de date: 24LT100SSU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 24LT100SSU
Număr parc 24LT100SSU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 24V 1A STRAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3880 pcs Fișa cu date 24LT100SSU.pdf
Tensiune - Max 24V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 7s Grosime (Max) 0.039" (1.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm) Serie POLY-FUSE®, LT
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 260 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 70 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Strap Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1A Ih User Defined Strap
Curent - călătorie (it) 2.5A Curent - Max 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 1A Aprobări cURus, TUV