20KPA32CA
20KPA32CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 32V 54.3V P600
In stoc: 8850 pcs
Descarca: 20KPA32CA.pdf
RFQ
20KPA32CA-B
20KPA32CA-B
In stoc: 6105 pcs
Descarca: 20KPA32CA-B.pdf
RFQ
20KPA34-B
20KPA34-B
Descriere: TVS DIODE 34V 60.38V P600
Descarca: 20KPA34-B.pdf
20KPA32-B
20KPA32-B
Descriere: TVS DIODE 32V 57.02V P600
Descarca: 20KPA32-B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW