20KPA280-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA280-B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20KPA280-B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 280V 473.55V P600
Foi de date: 20KPA280-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20KPA280-B
Număr parc 20KPA280-B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 280V 473.55V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7034 pcs Fișa cu date 20KPA280-B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 280V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 473.55V
Tensiune - Defalcare (Min) 295.6V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 20KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 20000W (20kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 44.8A