20KPA132A-B
20KPA132A-B
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 132V 213V P600
In stoc: 7426 pcs
Descarca: 20KPA132A-B.pdf
RFQ
20KPA132C-B
20KPA132C-B
Descriere: TVS DIODE 132V 223.65V P600
In stoc: 6504 pcs
Descarca: 20KPA132C-B.pdf
RFQ
20KPA132-B
20KPA132-B
Descarca: 20KPA132-B.pdf
20KPA132A
20KPA132A
Descarca: 20KPA132A.pdf
20KPA132C
20KPA132C
Descarca: 20KPA132C.pdf
20KPA120A-B
20KPA120A-B
Descriere: TVS DIODE 120V 194V P600
Descarca: 20KPA120A-B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW