2016L075/60MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2016L075/60MR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2016L075/60MR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016
Foi de date: 1.2016L075/60MR.pdf2.2016L075/60MR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2016L075/60MR
Număr parc 2016L075/60MR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112732 pcs Fișa cu date 1.2016L075/60MR.pdf2.2016L075/60MR.pdf
Tensiune - Max 60V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 500ms Grosime (Max) 0.079" (2.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Serie POLY-FUSE®, 2016L
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 900 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 130 mOhms
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2016 (5041 Metric), Concave Alte nume F6800CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 750mA Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave Curent - călătorie (it) 1.5A
Curent - Max 20A Curent - Țineți (Ih) (Max) 750mA
Aprobări cURus, TUV
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2016L050MR
2016L050MR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: PTC RESET FUSE 60V 550MA 2016
In stoc: 254370 pcs
Descarca: 2016L050MR.pdf
RFQ
2016L150DR
2016L150DR
Descriere: PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2016
In stoc: 341984 pcs
Descarca: 2016L150DR.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CTR FASTERNER PLUG BLOCK,104P
In stoc: 932 pcs
Descarca: 201692-3.pdf
2016L300/16DR
2016L300/16DR
Descriere: PTC RESET FUSE 16V 3A 2016
Descarca: 2016L300/16DR.pdf
Descriere: CONN PLUG BLOCK 104POS BLACK
In stoc: 836 pcs
Descarca: 201692-9.pdf
2016L100PR
2016L100PR
Descriere: PTC RESET FUSE 15V 1.1A 2016
Descarca: 2016L100PR.pdf
2016L030DR
2016L030DR
Descriere: PTC RESET FUSE 60V 300MA 2016
Descarca: 2016L030DR.pdf