1SMC40AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC40AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMC40AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V SMC
Foi de date: 1.1SMC40AT3G.pdf2.1SMC40AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMC40AT3G
Număr parc 1SMC40AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4586 pcs Fișa cu date 1.1SMC40AT3G.pdf2.1SMC40AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMC
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume 1SMC40AT3GOSCT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 32.2A Capacitate @ Frecventa -