1SMB7.5AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB7.5AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB7.5AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Foi de date: 1.1SMB7.5AT3G.pdf2.1SMB7.5AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB7.5AT3G
Număr parc 1SMB7.5AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5636 pcs Fișa cu date 1.1SMB7.5AT3G.pdf2.1SMB7.5AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 7.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.33V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 1SMB7.5AT3G-ND
1SMB7.5AT3GOSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 46.5A Capacitate @ Frecventa 1890pF @ 1MHz
Numărul părții de bază 1SMB Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMB70AT3
1SMB70AT3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 70V 113V SMB
In stoc: 4307 pcs
Descarca: 1SMB70AT3.pdf
RFQ
1SMB7.5A BK
1SMB7.5A BK
Producători: Central Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
In stoc: 423712 pcs
Descarca: 1SMB7.5A BK.pdf
RFQ
1SMB7.0AT3G
1SMB7.0AT3G
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 7V 12V SMB
Descarca: 1SMB7.0AT3G.pdf
1SMB7.5AT3
1SMB7.5AT3
Descarca: 1SMB7.5AT3.pdf
1SMB7.5CA TR13
1SMB7.5CA TR13
Descarca: 1SMB7.5CA TR13.pdf
Descriere: TVS DIODE 75V 121V SMB
Descarca: 1SMB75AT3.pdf
1SMB7.5A TR13
1SMB7.5A TR13
Descarca: 1SMB7.5A TR13.pdf
1SMB7.0A TR13
1SMB7.0A TR13
Descarca: 1SMB7.0A TR13.pdf
Descarca: 1SMB70A TR13.pdf
1SMB75AT3G
1SMB75AT3G
Descarca: 1SMB75AT3G.pdf
Descarca: 1SMB70AT3G.pdf
Descarca: 1SMB7.0AT3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW