1SMB43CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB43CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB43CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 43V 69.4V SMB
Foi de date: 1SMB43CAT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB43CAT3G
Număr parc 1SMB43CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 43V 69.4V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3551 pcs Fișa cu date 1SMB43CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 43V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 47.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 8.6A Capacitate @ Frecventa 210pF @ 1MHz