1SMB33AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB33AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB33AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 33V 53.3V SMB
Foi de date: 1.1SMB33AT3G.pdf2.1SMB33AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB33AT3G
Număr parc 1SMB33AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 33V 53.3V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6910 pcs Fișa cu date 1.1SMB33AT3G.pdf2.1SMB33AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 33V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Tensiune - Defalcare (Min) 36.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 1SMB33AT3GOSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 11.3A Capacitate @ Frecventa 510pF @ 1MHz