1SMB16CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB16CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB16CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 16V 26V SMB
Foi de date: 1SMB16CAT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB16CAT3G
Număr parc 1SMB16CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 16V 26V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4860 pcs Fișa cu date 1SMB16CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 16V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Tensiune - Defalcare (Min) 17.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1SMB16CAT3GOSDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 23.1A
Capacitate @ Frecventa 520pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1